Przejdź do głównej zawartości

Dlaczego warto skorzystać z udziału w medytacji prowadzonej? Terapeutyczny wpływ medytacji.

Obecnie prowadzone są badania w wielu wyższych uczelniach świata nad pozytywnymi, zdrowotnymi skutkami medytacji.
Wkrótce przytoczę moim drogim czytelnikom opisy takich badań oraz uzyskane wyniki.
Lada chwila ja sama będę prowadzić badania naukowe na ten temat, realizując pewien projekt, ale o tym wkrótceJ
Medytację wykorzystuje się jako coraz bardziej powszechną, skuteczną technikę redukcji stresu i jego skutków.
Jest to narzędzie odnowy ciała, umysłu, człowieczego ducha oraz narzędzie podnoszenia jakości życia.
Medytacja prowadzona ma miejsce wtedy gdy ja wykonuję ją dla ciebie. Ty siedzisz przy mnie fizycznie lub łączysz się ze mną przez komunikator skype.
Zaletą medytacji prowadzonej jest to, że od ciebie jako klienta niczego się nie wymaga, jedynie tego abyś w swobodny sposób podążał za moim głosem podczas wspólnej sesji.
Choć medytacja jako taka nie jest trudna, wiele osób ma na początku obawy czy będzie w stanie medytować.
Stan medytacji najogólniej mówiąc, jest stanem głębokiej relaksacji. Korzystając z faktu, że ja mam łatwość wchodzenia w stan medytacji, ty jako klient po prostu korzystasz z tego przyjmując moje sugestie. Dzięki temu uwalniasz całe napięcie z ciała, umysłu i swoich emocji. Dzięki temu rozprawiasz się z poczuciem skurczenia, lęku, dyskomfortu fizycznego i psychicznego.
Tak naprawdę, jeśli jesteś otwarty możesz wejść w głęboki, słodki stan wolności nawet już za pierwszym razem. Tak naprawdę zależy to od twojego przyzwolenia na odczucie wewnętrznego pokoju i wolności.
Medytacja prowadzona jest najłatwiejszym sposobem by zakosztować jej pozytywnego, terapeutycznego wpływu a tym samym poszerzyć swoją świadomość i percepcję.

Zapraszam na sesję medytacji prowadzonej.  

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Odczyty

Zapraszam do skorzystania z analiz: 1.Emocje i uczucia - analiza sfery emocjonalnej i powodzenia w obszarze relacji osobistych, uczuciowych, 2.Relacja - analiza relacji z drugą osobą; pomoc w zharmonizowaniu relacji, 3.Biznes - analiza szans powodzenia przedsięwzięcia biznesowego, 4.Decyzja - analiza możliwych skutków decyzji w dowolnym obszarze życia.  Analiza realizowane są drogą mejlową. Informuję, że tego typu analizy wykonuję od ok. 20 lat. Już teraz zapraszam do skorzystania z analiz. Koszt usługi: 190 zł Zapraszam serdecznie.

Działaj jesienią

Powoli zbliża się jesień. Piękny czas, okazja do zadumy i refleksji nad sobą i swoim życiem, na odkrywanie życiowego piękna, subtelnych obszarów w nas, a także czas refleksji nad zmiennością i przemijaniem. Jestem świadoma, że nie dla wszystkich miesiące jesienne są piękne. Dla wielu osób to trudny okres. Jeśli masz skłonność do obniżonego nastroju jesienią, warto abyś zawczasu zaplanował i mądrze wykorzystał ten okres w kalendarzu. Możesz wykorzystać jesień na mądre inwestycje w siebie. Możesz np. postanowić, że nauczysz się relaksacji, po to by mieć skuteczny sposób na gruntowną regenerację sił, swego świata mentalnego i swoich emocji. Wypełnij te dni mądrym, a nawet wręcz taktycznym działaniem Tak zainwestowane zasoby pomogą ci uruchomić swoją energię wtedy kiedy postanowisz wyprowadzić  swoje siły na realizację konkretnego celu. Nie pozwól by czas przeciekał ci przez ręce. Nie pozostawiaj siebie na nizinach życia. Jestem zdania, że właściwie prawie każda nasza skło

Klucze do Szczęścia

W dniu 19 września 2015 r. zapraszam do siebie wszystkich poszukiwaczy Szczęścia. Proszę zauważyć, że piszę o Szczęściu. Niezależnie od tego co przeżyliśmy, czego doświadczyliśmy w życiu jesteśmy w stanie siebie uszczęśliwić. Niezależnie od wszystkiego. Możliwość realizacji własnego szczęścia zostaje zapoczątkowana w chwili kiedy zrodzi się w Tobie głęboka tęsknota za Szczęściem. Jednak sama tęsknota nie wystarczy. Istotnym jest aby ją zaspokoić. Podejmij decyzję, że dowiesz się, poczujesz całym sobą, urzeczywistnisz swoje trwałe Szczęście i nic Cię przed tym nie powstrzyma. Informacje na temat seminarium tutaj  http://www.rozwojosobistyiduchowy.pl/zajecia-grupowe/seminarium