Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z września 2, 2016

O moich sesjach relaksacji

Oprócz typowych, istotnych w profesjonalnej relaksacji motywów, procedur, podawania fachowych sugestii moje sesje relaksacji są formą terapeutyczną, która obejmuje dodatkowo wpływ i działanie pozytywnej energii życiowej bezpośrednio na moich klientów. Pracuje przeze mnie energia naturalna, która oczyszcza i otwiera moich klientów tak bardzo jak się to da w danym momencie. Działanie energii jest automatyczne, nie mogę tego wyłączyć:) Dzięki łatwemu, bezpośredniemu  kontaktowi  ze sferą transpersonalną ( ponadosobową, sferą ducha, jaźni, naszej tożsamości esencjonalnej) otrzymuję inspiracje i dokładne podpowiedzi dla konkretnego klienta i jego sytuacji, co czyni sesję relaksacji głęboko wznoszącym działaniem i wpływem, zarówno na ciało fizyczne klienta, jak i na jego sferę  emocjonalną, mentalną oraz duchową. Zapraszam do siebie. Zakosztuj ulgi, przyjemności odprężenia i błogości.

Daj sobie prawo do swobodnego wyrażania siebie

Pracując z ludźmi widzę wpływ tego co działo się w ich dzieciństwie i domu rodzinnym na obecne przejawianie się tych osób w życiu. Doprawdy nie jest istotne ile lat mają obecnie te osoby i jak poważne zajmują teraz stanowisko. Szczególnie silne są blokady swobodnego wyrażania się dziecka. Ludzie dorośli, często dojrzali funkcjonują przez całe swoje życie jak zahukane dzieci. Nawet jeśli taka osoba ma teraz godne warunki i normalne relacje, dalej boi się swobodnie przejawiać. Osoby te boją się mieć własne zdanie, własne pomysły. W skrajnych przypadkach boją się powiedzieć cokolwiek lub cokolwiek zrobić własnego pomysłu, lub nawet zrobić cokolwiek w ogóle. Niektóre osoby żyją w swego rodzaju paraliżu własnej osoby. Często widzę ludzi, którzy są tak napięci, że ledwo wytrzymują ze sobą, generując w głowie nieustanne strofowanie siebie i surowość podobną do tego co wyrażała ich matka lub ojciec. Dobra wiadomość jest taka, że jest wyjście z tego zaklętego kręgu blokad, aczko

Spotkanie

Nastaje taki czas w życiu człowieka, kiedy stopień umęczenia jest tak duży, że nie ma już nic do stracenia. Zapada decyzja by sięgnąć po pomoc. Jest to moment kiedy decydujesz się by ponownie zaufać sobie, swemu wyczuciu a także by zaufać innemu człowiekowi, którego wybierasz by towarzyszył Ci w Twojej przemianie i w Twojej podróży do samego siebie. Wtedy się spotykamy.Jeśli sobie pozwolisz, ma szansę rozpocząć się coś bardzo znaczącego i bardzo intymnego dla Ciebie. Zapraszam serdecznie.