Przejdź do głównej zawartości

O moich sesjach relaksacji

Oprócz typowych, istotnych w profesjonalnej relaksacji motywów, procedur, podawania fachowych sugestii moje sesje relaksacji są formą terapeutyczną, która obejmuje dodatkowo wpływ i działanie pozytywnej energii życiowej bezpośrednio na moich klientów.

Pracuje przeze mnie energia naturalna, która oczyszcza i otwiera moich klientów tak bardzo jak się to da w danym momencie.
Działanie energii jest automatyczne, nie mogę tego wyłączyć:)

Dzięki łatwemu, bezpośredniemu  kontaktowi  ze sferą transpersonalną ( ponadosobową, sferą ducha, jaźni, naszej tożsamości esencjonalnej) otrzymuję inspiracje i dokładne podpowiedzi dla konkretnego klienta i jego sytuacji, co czyni sesję relaksacji głęboko wznoszącym działaniem i wpływem, zarówno na ciało fizyczne klienta, jak i na jego sferę  emocjonalną, mentalną oraz duchową. Zapraszam do siebie. Zakosztuj ulgi, przyjemności odprężenia i błogości.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wołanie o miłość

Albo jest miłość albo jest wołanie o miłość, więcej opcji nie ma.

Odnaleźć smak życia

Czy i ty jesteś tym, co zapomniał jak smakuje życie? Czy i ty jesteś tym kto nie wierzy w siebie, nie docenia tego kim jest? Czy i Ty pozwoliłeś by twoja wrażliwość na otaczający świat, na jego piękno została uśpiona? Czy i Ty masz wrażenie, że zmagasz się z życiem? Czy i ty masz wrażenie, że masz w sobie chaos? Czy i Ty pozwolisz by życie przeciekało ci przez palce, zostawiając cię w poczuciu bezradności i niemocy? Czy może TY jesteś tym, który ma już dość męczenia się i narzekania na los; tym kto ma odwagę o siebie zawalczyć?

Daj sobie prawo do swobodnego wyrażania siebie

Pracując z ludźmi widzę wpływ tego co działo się w ich dzieciństwie i domu rodzinnym na obecne przejawianie się tych osób w życiu. Doprawdy nie jest istotne ile lat mają obecnie te osoby i jak poważne zajmują teraz stanowisko. Szczególnie silne są blokady swobodnego wyrażania się dziecka. Ludzie dorośli, często dojrzali funkcjonują przez całe swoje życie jak zahukane dzieci. Nawet jeśli taka osoba ma teraz godne warunki i normalne relacje, dalej boi się swobodnie przejawiać. Osoby te boją się mieć własne zdanie, własne pomysły. W skrajnych przypadkach boją się powiedzieć cokolwiek lub cokolwiek zrobić własnego pomysłu, lub nawet zrobić cokolwiek w ogóle. Niektóre osoby żyją w swego rodzaju paraliżu własnej osoby. Często widzę ludzi, którzy są tak napięci, że ledwo wytrzymują ze sobą, generując w głowie nieustanne strofowanie siebie i surowość podobną do tego co wyrażała ich matka lub ojciec. Dobra wiadomość jest taka, że jest wyjście z tego zaklętego kręgu blokad, aczko