Przejdź do głównej zawartości

O moich sesjach relaksacji

Oprócz typowych, istotnych w profesjonalnej relaksacji motywów, procedur, podawania fachowych sugestii moje sesje relaksacji są formą terapeutyczną, która obejmuje dodatkowo wpływ i działanie pozytywnej energii życiowej bezpośrednio na moich klientów.

Pracuje przeze mnie energia naturalna, która oczyszcza i otwiera moich klientów tak bardzo jak się to da w danym momencie.
Działanie energii jest automatyczne, nie mogę tego wyłączyć:)

Dzięki łatwemu, bezpośredniemu  kontaktowi  ze sferą transpersonalną ( ponadosobową, sferą ducha, jaźni, naszej tożsamości esencjonalnej) otrzymuję inspiracje i dokładne podpowiedzi dla konkretnego klienta i jego sytuacji, co czyni sesję relaksacji głęboko wznoszącym działaniem i wpływem, zarówno na ciało fizyczne klienta, jak i na jego sferę  emocjonalną, mentalną oraz duchową. Zapraszam do siebie. Zakosztuj ulgi, przyjemności odprężenia i błogości.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Odczyty

Zapraszam do skorzystania z analiz: 1.Emocje i uczucia - analiza sfery emocjonalnej i powodzenia w obszarze relacji osobistych, uczuciowych, 2.Relacja - analiza relacji z drugą osobą; pomoc w zharmonizowaniu relacji, 3.Biznes - analiza szans powodzenia przedsięwzięcia biznesowego, 4.Decyzja - analiza możliwych skutków decyzji w dowolnym obszarze życia.  Analiza realizowane są drogą mejlową. Informuję, że tego typu analizy wykonuję od ok. 20 lat. Już teraz zapraszam do skorzystania z analiz. Koszt usługi: 190 zł Zapraszam serdecznie.

Działaj jesienią

Powoli zbliża się jesień. Piękny czas, okazja do zadumy i refleksji nad sobą i swoim życiem, na odkrywanie życiowego piękna, subtelnych obszarów w nas, a także czas refleksji nad zmiennością i przemijaniem. Jestem świadoma, że nie dla wszystkich miesiące jesienne są piękne. Dla wielu osób to trudny okres. Jeśli masz skłonność do obniżonego nastroju jesienią, warto abyś zawczasu zaplanował i mądrze wykorzystał ten okres w kalendarzu. Możesz wykorzystać jesień na mądre inwestycje w siebie. Możesz np. postanowić, że nauczysz się relaksacji, po to by mieć skuteczny sposób na gruntowną regenerację sił, swego świata mentalnego i swoich emocji. Wypełnij te dni mądrym, a nawet wręcz taktycznym działaniem Tak zainwestowane zasoby pomogą ci uruchomić swoją energię wtedy kiedy postanowisz wyprowadzić  swoje siły na realizację konkretnego celu. Nie pozwól by czas przeciekał ci przez ręce. Nie pozostawiaj siebie na nizinach życia. Jestem zdania, że właściwie prawie każda nasza skło

Klucze do Szczęścia

W dniu 19 września 2015 r. zapraszam do siebie wszystkich poszukiwaczy Szczęścia. Proszę zauważyć, że piszę o Szczęściu. Niezależnie od tego co przeżyliśmy, czego doświadczyliśmy w życiu jesteśmy w stanie siebie uszczęśliwić. Niezależnie od wszystkiego. Możliwość realizacji własnego szczęścia zostaje zapoczątkowana w chwili kiedy zrodzi się w Tobie głęboka tęsknota za Szczęściem. Jednak sama tęsknota nie wystarczy. Istotnym jest aby ją zaspokoić. Podejmij decyzję, że dowiesz się, poczujesz całym sobą, urzeczywistnisz swoje trwałe Szczęście i nic Cię przed tym nie powstrzyma. Informacje na temat seminarium tutaj  http://www.rozwojosobistyiduchowy.pl/zajecia-grupowe/seminarium